De kaartverkoop is gestart voor Vrienden van De Harmonie! Ben je Vriend, log dan in op je MijnHarmonie account. Daarna heb je de mogelijkheid om de tickets te bestellen. De reguliere verkoop start zaterdag 30 mei om 12:00 uur.

De Verbouwing

Isa Hoes, Edwin Jonker e.a.

Na het succes van Nieuwe Buren brengt Senf Producties opnieuw een spannende thriller van Saskia Noort naar het theater. In De Verbouwing zie je Isa Hoes en Edwin Jonker in de hoofdrollen.

Isa Hoes speelt plastisch chirurg Mathilde. Ze lijkt alles voor elkaar te hebben: een gezin en een succesvolle carrière. Maar achter de schermen valt haar leven uit elkaar. Terwijl ze haar nieuwe privékliniek opent, loopt de verbouwing van haar huis volledig uit de hand. Haar man Rogier kampt met een burn-out en hun dochter trekt zich steeds verder terug.

Als Mathilde geen uitweg meer ziet, vraagt ze hulp aan haar ex Johan. Ze raakt verwikkeld in een gevaarlijk spel, waarin niets is wat het lijkt. Leugens en geheimen stapelen zich op en de spanning loopt steeds verder op.

Edwin Jonker speelt zowel echtgenoot Rogier als de onbetrouwbare ex Johan. Daarmee laat hij twee heel verschillende kanten zien. De rol van de dochter wordt gespeeld door jong talent Jenell Tedjai.

De Verbouwing is een nieuwe stap in de samenwerking tussen Saskia Noort en Senf Producties. Samen brengen zij de komende jaren haar boeken naar het toneel. Resultaat is een spannende voorstelling die je meeneemt in een wereld vol geheimen en onverwachte wendingen.

Lees meer
Lees minder

Praktische informatie

Datum & tijd
za 20 februari 2027
za 20 februari 2027
20:15 uur
Locatie/zaal
Grote Zaal
Inclusief garderobe en pauzedrankje

Tickets

za 20 februari 2027 za 20 feb 20:15 uur
Standaard € 37,50
20:15 uur Standaard € 37,50
Vriend? bestel!
Tickets bestellen

Media

Extra

Theaterplus

Er wordt een tafel gereserveerd in het Theatercafé. Vooraf koffie of thee met iets lekkers en na afloop een drankje met hapjes.

meer informatie
Theatergerecht
Een verrassingsgerecht met ingrediënten die zoveel mogelijk duurzaam en lokaal zijn. Bij dit gerecht kun je kiezen uit vegetarisch, vlees- of visgerecht.
meer informatie
Theatermenu
Een drie-gangen keuzemenu met eerlijke en toegankelijke gerechten.
meer informatie

Credits

Cast: Isa Hoes, Edwin Jonker en Jenell Tedjai e.a.
Regie: Aus Greidanus jr. 
Script: Bart van den Donker
Regieassistente: Goosje Leeuwenstein
Decorontwerp: Roos Veenkamp
Kostuumontwerp: Iris Amber Stenger
Producent: Senf Producties
Fotocredits: Bram Willems
Lees meer
Lees minder
Onze nieuwsbrief ontvangen?

Zoeken

Agenda

Pagina's

Laat je inspireren