Wil jij meer queer? Bezoek dan The Hot Peaches van De Toneelmakerij & Dox op dinsdag 25 oktober en QUEER PLANET van HNTJong op woensdag 26 oktober. Combiprijs is € 25
woensdag
26
oktober
2022
20:30 uur
Middenzaal
Prijs € 17,50
incl. garderobe
VANAF 14 JAAR
19:30 uur | inleiding gratis, wel reserveren
woensdag
26
oktober
2022
20:30 uur
Middenzaal
Prijs € 17,50
incl. garderobe
VANAF 14 JAAR
19:30 uur | inleiding gratis, wel reserveren
QUEER PLANET is een confetti-voorstelling over queerness, die zich afzet tegen de heersende normen en ieders hokje in twijfel trekt. Over gender en het ontsnappen aan binair denken. Een queeste naar identiteit door een diverse groep acteurs en performers. Een knallende voorstelling vol power met acts, songs, performances en een DJ. Ook voor een straight publiek.
Een voorstelling over wat te doen als je verliefd bent op je macho vriend en waarom je je niet langer als een meisje wilt gedragen, over ‘in between’ zijn en in de war. Regisseur Noël Fischer werkt met een queer cast aan deze energieke performance. Na Trojan Wars is QUEER PLANET het volgende project dat dit team aangrijpt.
Queer als politieke stroming
Queer als identiteit
Queer in de geschiedenis
Queer als community
Queer als kunstvorm
Cast: Rick Paul van Mulligen, Merel Pauw, Tessa jonge Poerink, Fjodor Jozefzoon, Lars Brinkman, DJ Jasmin Perez, Fabienne Rutten, Joshua Smits
Regie: Noël Fischer
Regie assistent: Gavin-Viano Fabri
Dramaturgie: Martine Manten
Kostuums: Carly Everaert
Decor: Sacha Zwiers
Lichtontwerp: Uri Rapaport
Sounddesign: William Bakker
Videodesign: Isaura Sanwirjatmo
Deze voorstelling is onderdeel van de serie Queer combiticket