Annick Boer is bij het grote publiek bekend van haar vele typetjes in Kopspijkers, Kanniewaarzijn, de TV-Kantine en nu ook van Wie is de Mol?. Volgens de Volkskrant smaakte haar eerste cabaretvoorstelling naar meer en dat vond Annick zelf ook. Deze tweede voorstelling is geheel van eigen hand met livemuziek van Jean Louis van Dam. Komische conferences vol zelfspot en prachtige liedjes staan garant voor een heerlijke avond cabaret.
Over Dat is goed gelukt, werd gezegd ‘Annick kan van een alledaags verhaal magisch theater maken’. Dat gaat ze ook nu weer doen. Komische conferences vol zelfspot en prachtige liedjes zullen garant staan voor een heerlijke avond cabaret.
Haar eerste voorstelling was goed gelukt, maar deze wordt nog beter!
Credits:
Regie: Wimie Wilhelm.
Website: annickboer.nl
"Zelfspot, humor, ontroering en prachtige liedjes worden op een heerlijke relaxte manier gedoseerd de zaal in gestuurd. Kleinkunst op zijn best." Theaterparadijs