Karin Bloemen

Renaissance 2.0

Na haar 40-jarig jubileum in 2023 maakte Karin Bloemen begin 2024 een bijzondere reis naar het zuiden van Chili. Daar ontdekte ze een ander levenstempo, met ruimte voor echte gesprekken en minder haast. Het voelde alsof ze vijftig jaar terug in de tijd was gereisd. Deze ervaring zette haar aan het denken: hoe zouden we nu kunnen leven als we ons weer laten inspireren door het verleden?

Zo ontstond Renaissance 2.0, een persoonlijke en muzikale voorstelling waarin Karin op haar eigen, humorvolle manier terugblikt én vooruitkijkt. Ze ziet parallellen tussen onze tijd en de donkere middeleeuwen. Zoals de renaissance toen een frisse wind bracht met ideeën uit de oudheid, zo denkt Karin dat wij vandaag de dag iets kunnen leren van de jaren 70. Een tijd van vrijheid, creativiteit en geweldige muziek.

Samen met haar vierkoppige band neemt Karin je mee in haar tijdmachine. Verwacht geen nostalgische show, maar een frisse blik op het leven nu, met een knipoog naar toen. De voorstelling zit vol herkenbare momenten, grappige observaties en muzikale hoogtepunten.

Met haar bekende energie en warmte laat Karin zien hoe belangrijk het is om af en toe pas op de plaats te maken. Niet altijd maar doorrennen, maar ook even stilstaan. Wat hebben we echt nodig in deze tijd? Hoe vinden we balans tussen technologie en menselijkheid?

Renaissance 2.0 is een inspirerende voorstelling die je aan het denken zet, maar vooral ook laat genieten. Met muziek, humor en persoonlijke verhalen neemt Karin je mee op reis. Je komt met een glimlach én nieuwe energie weer terug in het hier en nu.

Lees meer
Lees minder

Praktische informatie

Datum & tijd
za 28 februari 2026
za 28 februari 2026
20:30 uur
Locatie/zaal
Middenzaal
Inclusief garderobe en pauzedrankje
50% korting met de VriendenLoterij VIP-KAART

Tickets

za 28 februari 2026 za 28 feb 20:30 uur
Standaard € 29,50
20:30 uur Standaard € 29,50
Bestel ticketsTickets
Tickets bestellen

Extra

Theaterplus

Er wordt een tafel gereserveerd in het Theatercafé. Vooraf koffie of thee met iets lekkers en na afloop een drankje met hapjes.

meer informatie
Theatergerecht
Een verrassingsgerecht met ingrediënten die zoveel mogelijk duurzaam en lokaal zijn. Bij dit gerecht kun je kiezen uit vegetarisch, vlees- of visgerecht.
meer informatie
Theatermenu
Een drie-gangen keuzemenu met eerlijke en toegankelijke gerechten.
meer informatie

Credits

Fotograaf Jacqueline de Haas

Concept Karin Bloemen/Marnix Busstra

regie Marnix Busstra

Zang Karin Bloemen

gitaar Marnix Busstra

keyboards Berthil Busstra

bas Norbert Sollewijn Gelpke

drums Mark Stoop

Lees meer
Lees minder
Onze nieuwsbrief ontvangen?

Zoeken

Agenda

Pagina's

Laat je inspireren