Pieter Derks

Ja, leuk (reprise)

Pieter Derks keert terug met Ja, leuk, een reprise van zijn succesvolle voorstelling. Zoals altijd is zijn toon vriendelijk, scherp en vol energie. Hij kijkt met open blik naar de wereld om ons heen. Want er is veel aan de hand. En niemand die dat zo precies weet te benoemen als Pieter.

In Ja, leuk gidst hij je door de bizarre tijden waarin we leven. Hij verbindt het grote met het kleine, van wereldpolitiek tot persoonlijke frustraties. Van doomscrollen tot doe-het-zelven. In zijn universum hangt alles met alles samen. Maar in plaats van te verzanden in somberheid, zoekt hij juist naar lucht. Humor, muziek, zelfspot en levenslust houden het licht.

Pieter wil in deze voorstelling direct zijn. Eerlijk, zonder omwegen. Geen sarcasme, geen ironie. Gewoon zeggen waar het op staat. Want kritisch zijn betekent niet dat je alles moet afwijzen. Soms begint verandering simpelweg met een eerlijk gesprek. Of met een oprechte ‘ja’.

De titel Ja, leuk mag je dus best letterlijk nemen. Pieter pleit voor nuance en menselijkheid. Voor durven twijfelen, voor vallen en opstaan. Voor kritisch kijken én voluit leven. Tussen de regels door klinkt altijd de hoop op iets beters.

Ja, leuk is een complete avond uit. Kritisch én opbeurend, scherp én persoonlijk. Een voorstelling die je aan het denken zet, maar ook laat lachen. En aan het eind misschien zelfs laat verzuchten: ja. Leuk.
 

Website: pieterderks.nl

Lees meer
Lees minder

Praktische informatie

Datum & tijd
do 15 januari 2026
do 15 januari 2026
20:15 uur
Locatie/zaal
Grote Zaal
Inclusief garderobe en pauzedrankje
50% korting met de VriendenLoterij VIP-KAART

Tickets

do 15 januari 2026 do 15 jan 20:15 uur
Standaard € 32,50
20:15 uur Standaard € 32,50
Laatste tickets!Tickets
Tickets bestellen

Extra

Theaterplus

Er wordt een tafel gereserveerd in het Theatercafé. Vooraf koffie of thee met iets lekkers en na afloop een drankje met hapjes.

meer informatie
Theatergerecht
Een verrassingsgerecht met ingrediënten die zoveel mogelijk duurzaam en lokaal zijn. Bij dit gerecht kun je kiezen uit vegetarisch, vlees- of visgerecht.
meer informatie
Theatermenu
Een drie-gangen keuzemenu met eerlijke en toegankelijke gerechten.
meer informatie

Credits

Tekst en spel Pieter Derks
Regie Jessica Borst
Uitvoerend Producent Bodil van der Lee
Muziek Pieter Derks, Leon Sibum, Lisa Ann Jonker en Dave Wismeijer
Geluid Andreas Breiter
Licht en lichtontwerp : Laurens Schoonheim
Decor Roos Veenkamp
Styling Mirte Engelhard
Lees meer
Lees minder
Onze nieuwsbrief ontvangen?

Zoeken

Agenda

Pagina's

Laat je inspireren